open-iran

درباره ما

مجموعه Open Iran به مدیریت دکتر سیامک گودرزی ( وکیل بین المللی ) به همراه گروهی از کارشناسان متخصص در حوزه تجارت و حقوق بین الملل به منظور همراهی با شرکت های بین المللی در جهت توسعه تجارت در ایران ، بین المللی کردن فعالیتهای شرکت های ایرانی تاسیس شده است . رسالت مجموعه Open Iran به عنوان گروه مشاورین تجارت جهانی ، ارائه مشاوره های تخصصی به مجموعه های پیشرو در امر تجارت ، سازمان های دولتی ، خصوصی و نهادهای غیر انتفاعی میباشد . و توانسته در این راه به مشتریان خود در جهت ایجاد بهبودی پایدار کمک شایان توجهی نماید.

مدیر عامل و موسس : 
 دکتر گودرزی ، مدیر عامل و موسس مجموعه Open Iran ، پس از سال ها فعالیت در کسوت قضاوت در ایران ، زندگی شخصی و کاری خود را در انگلستان که بیش از یک دهه به طول انجامیده شروع کردند و در این مدت به واسطه تسلط بر قوانین تجارت بین الملل و کسب تخصص در این حوزه ، راه اندازی و مدیریت مجموعه ILBS ( International Legal and Business Solution ) را بر عهده داشته اند . گروه تحت مدیریت ایشان تمرکز و توجه خود را در جهت ایجاد باشگاه تجارت بین المللی ، شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در ایران و کمک به عقد قراردادهای همکاری بین المللی معطئف کرده است . در ضمن انتقال تکنولوژی و جذب سرمایه برای شرکت های داخل کشور از جمله نهادهای مرتبط با تجارت ، جزء خدمات مجموعه Open Iran میباشد . 

 مدیریت بخش بین الملل : 
 خانم آنیتا پاپا ، مسئولیت مدیریت بخش بین المللی مجموعه را بر عهده دارند . که از تجربه بالایی در زمینه مدیریت بازرگانی و راه اندازی کسب و کار برخوردارند . ایشان علاوه بر مدیریت ایجاد و توسعه ارتباط با شرکای بین المللی ، کلیه اطلاعات مربوط به تجارت را برای مشتریان ایرانی که تمایل به واردات محصولات و تجهیزات خارجی باشند ، در اختیار آنها قرار میدهند . ایشان به دلیل زندگی حرفه ای در اروپا ، کار در ایران ، برخورداری از تخصص در زمینه مطالعات فراملی و با استفاده از مدیریت استراتژی های ارتباط با مشتری ، گام مهمی در جهت محقق کردن انتظارات مشتری برداشته و هم چنین مشاوره در زمینه جنبه های فرهنگی انجام تجارت بین المللی در ایران را برای شرکت های خارجی انجام داده است . 

 تیم مشاوره Open Iran :
 تیم مشاوره Open Iran متشکل از بیش از 15 مشاور میباشد که در زمینه کاری خود متخصص بوده و از لحاظ ارتباط با بازرگانان خارجی به زبان انگلیسی مشکلی ندارند . امروز در دنیای تجارت ، موسسات و شرکت ها بایستی توانایی انجام فعالیت در زمینه های نفت و گاز ، تکنولوژی اطلاعات ، تجارت الکترونیک ، سرمایه گذاری مشترک ، معدن ، پولی- بانکی ، مدیریت سرمایه گذاری و بسیاری از زمینه های تخصصی دیگر را داشته باشند . انجام این مهم نیازمند ارتباط با مشاورین حقوقی با تجربه و مسلط به ربان انگلیسی میباشد . در همین راستا موسسه حقوقی آفرین متشکل از حقوقدان های ایرانی با تجربه و مستعد نسل جدیدی از مشاوره های حقوقی را در اختیار مشتریان قرار میدهد . تمامی حقوقدان ها و مشاورین تجاری مجموعه Open Iran به دلیل تجربه زندگی در خارج از ایران ، آشنایی کامل با فرهنگ اروپایی ، انتطارات مشتریان خارجی ، ارتباط با آنها ، مشتری مداری و از همه مهمتر ارایه خدمات به موقع را دارند . 

 رسالت Open Iran :
 با توجه به درخواستهای موجود ، تمرکز اصلی مجموعه Open Iran بر روی ارایه خدمات مشاوره ای به شرکت های خارجی و جذب سرمایه آنها برای شرکت ها و پروژه های ایرانی میباشد . لازم به ذکر است وجود موسسه حقوقی آفرین در کنار خدمات بازرگانی Open Iran باعث ایجاد نقطه قوت و امتیاز مثبت در ایجاد ارتباط فی مابین شرکت های خارجی و داخلی خواهد شد . ما در مجموعه Open Iran در طول مسیر سرمایه گذاری شرکت های خارجی در ایران ، کنار آنها خواهیم بود و با مشاوره های تخصصی سعی خواهیم کرد در مسیر صحیح گام برداشته تا از مشکلات حقوقی جلوگیری شود . لذا با توجه به خدمات ارایه شده توسط Open Iran ، جای نگرانی برای شرکتهای خارجی از جهت مشکلات حقوقی نخواهد بود و تمرکز خود را بر روی تجارت معطوف خواهند کرد .
Top