open-iran

باشگاه تجاری Open Iran


باشگاه تجاری

باشگاه تجاری OPEN IRAN رسالت ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در ایران را به کمک برقراری ارتباط تجاری و نیز ایجاد یک شبکه ارتباطی مستقل ، فی مابین شرکت های مستقر در ایران و شرکت های بین المللی بر عهده دارد . لذا تمام تلاش عوامل مجموعه در جهت ایجاد پل ارتباطی بین شرکتهای بین المللی و صنایع ، کسب و کارها و شرکتهای بزرگ ایرانی خواهد بود . 
 هدف باشگاه OPEN IRAN ، تبدیل شدن به یک مرکز علمی ، تجاری و مشاوره ای برای شرکت ها و کسب و کارهای بین المللی در ایران میباشد . که تمرکز و توجه این باشگاه ، جذب سرمایه خارجی برای پروژه ها و شرکت های ایرانی و تبادل تجربه فنی و تجاری میباشد .  

مزایای عضویت در باشگاه تجاری OPEN IRAN : 
 اعضای باشگاه تجاری OPEN IRAN فرصت استفاده از خدمات ، مشاوره های تخصصی ، موقعیت های منحصر به فرد ارتباطی ، ملاقات با افراد همفکر و نیز امکانات دیگر که به تفصیل در ذیل به آن اشاره شده است را خواهند داشت . 
  شرکت در کنفرانس ها : از طریق شبکه ارتباطی ایجاد شده بین اعضای باشگاه امکان دریافت دعوتنامه VIP و بسته های ویژه همراه با تخفیف برای شرکت در کنفرانس ها و رویدادها را خواهید داشت شرکت در این رویدادها فرصتی است برای برقراری ارتباط ، حضور در سخنرانی متخصصین حوزه تجارت و دیدار با همتایان خود در محیطی بسیار حرفه ای . 
  بهره مندی از دایرکتوری تجاری : امکان بهره وری از دایرکتوری تجاری اعضای باشگاه در وب سایت OPEN IRAN برای اعضای باشگاه . 
  ماهنامه : مشخصات و اطلاعات تماس تمامی مشتریان ثابت و شرکای جدید و اعضاء در ماهنامه باشگاه جمع آوری شده است . که تمامی فعالیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در آن بصورت ماهانه به اعضاء ارسال میشود . 
 ارتباط مستقیم اعضا با متخصصین : اعضای باشگاه OPEN IRAN در تماس مستقیم با افرادی خواهند بود که در امر تجارت ، حرفه ای و مورد تایید بوده و تقریبا در تمامی بخش ها از تخصص بالایی برخوردارند . لازم به ذکر است که فقط متخصصان ایرانی مورد اطمینان و اثبات شده به تایید نهایی ما رسیده و در لیست مشاورین ما حضور دارند . 
  معارفه : در راستای معارفه اعضای باشگاه به یکدیگر ، مجموعه OPEN IRAN از طریق خدمات بازاریابی خود ، اعضای جدید را به شما معرفی خواهد کرد و در مقابل اطلاعات خدمات و محصولات شما در اختیار آنان قرار خواهد گرفت .  
یافتن شرکای تجاری در خارج از کشور : دستیابی به شریک تجاری مناسب و مورد اطمینان یکی از مهمترین و سخت ترین بخش های انجام تجارت میباشد . لذا با توجه به دسترسی مجموعه OPEN IRAN به صنایع مختلف ، امکان پیشنهاد شریک تجاری مناسب برای شما فراهم خواهد بود . در نتیجه قادر خواهید بود با آنها در تماس مستقیم بوده و از تبادل اطلاعات ، استعلام های مورد نیاز و امکان انتخاب بهره مند گردید . 
  هماهنگی و سازماندهی ملاقات های حضوری : اعضای باشگاه تجاری OPEN IRAN امکان شرکت در جلسات B2B و B2C را به صورت رایگان خواهند داشت . که سازماندهی و هماهنگی این جلسات در زمان مسافرت شرکتهای بین المللی به ایران ، بر عهده مجموعه OPEN IRAN خواهد بود . ·
 بهره مندی از امکانات تفریحی و ورزشی : کلیه اعضاء امکان استفاده از امکانات تفریحی و ورزشی موجود در رستوران و فضای مینی گلف مجموعه ورزشی انقلاب و همچنین فضای VIP را خواهند داشت . 
 خدمات ویزا ، اقامت ، ترانسپورت و ترجمه : پشتیبانی از اعضای باشگاه در سفر به خارج ، رزرو هتل و محل اقامت ، در اختیار گذاشتن مترجم و نیز امکان در اختیار داشتن راهنما از جمله خدمات ما خواهد بود . 
 اعضای باشگاه تجاری OPEN IRAN شامل افراد متخصص و حرفه ای میباشد که در حوزه کاری خود از بهترین ها به شمار میروند . در ضمن فراهم بودن امکان دسترسی و یافتن تامین کننده های حاضر در مجموعه OPEN IRAN و نیز خدمات مورد نیاز به منظور تبدیل تجارت شما به یک تجارت بین المللی و ارتقاء سودآوری و بهره وری آن ، یکی از بزرگترین مزیت های عضویت در باشگاه تجاری OPEN IRAN به شمار می آید .

 نحوه عضویت : 
 · تکمیل فرم ثبت نام آنلاین موجود در سایت OPEN IRAN 
 دریافت بسته کامل عضویت 
 پرداخت حق عضویت سالیانه 60/000/000 ریال 
 پیوستن به باشگاه تجاری OPEN IRAN

برای رویت فایل PDF قابل چاپ اینجا را کلیک کنید

Top